Elewacja | Wełna mineralna | Tynki zewnętrzne

Wszystkie powierzone nam zlecenia wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. W czasie wykonywania naszych projektów korzystamy tylko ze sprawdzonego i niezawodnego sprzętu tak, by prace były przeprowadzone sprawnie, profesjonalnie i na czas.


Jesteśmy doceniani ze względu na fakt, iż przyjmujemy zlecenia z trudnym okresem wykonania, tuż przed zimą i zawsze terminowo kończymy nasze zobowiązania (tak było np. w przypadku budynków przy ul. Godebskiego i ul. Strzębosza 3 w Lublinie).

Ponadto byliśmy wykonawcami 2500 m² elewacji w okresie zimowym, od stycznia do kwietnia, na obiekcie Komendy Wojewódzkiej Policji oraz Schroniska dla Psów i Kotów w Lublinie.

Podczas prowadzenia prac w ujemnych temperaturach całkowicie zabezpieczyliśmy budynek plandekami ochronnymi oraz pracowaliśmy przy nagrzewnicach nawet przy piętnastostopniowych mrozach.

Gwarantujemy Państwu profesjonalne wykonanie naszych usług o czym mogą świadczyć liczne referencje, wystawione przez naszych zadowolonych Klientów.

2500
m^2 elewacji w okresie zimowym

Imie i nazwisko
Adres email
Telefon kontaktowy
Tresc wiadomosci
Przepisz zmień
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Obelisk w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. W przeciwnym razie prosimy o kontakt telefoniczny.