Obelisk- tynki, elewacje, docieplenia

Specjaliści od mokrej roboty- to my! Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1998 roku - początkowo pod nazwą OBELIX. Kilka lat później, na prośbę francuskiego Wydawnictwa Albert René, zmieniliśmy dotychczasową nazwę, która okazała się być zastrzeżona i od tego momentu funkcjonujemy pod nazwą „OBELISK” Usługi Remontowo Budowlane.


Obecnie zajmujemy się wykonywaniem prac budowlanych na terenie Lublina i najbliższych okolic. Początkowo realizowaliśmy tylko prace brukarskie, które realizowane są przez Firmę ASTERIX, której właścicielem jest nasz kolega i były współpracownik. My nieco się przebranżowiliśmy i firma od 2002 roku zajęliśmy się wykonywaniem prac elewacyjnych i tynków. Tą działalność OBELISK kontynuuje do dziś.

Specjaliści od mokrej roboty

Nasze specjalizacje to: docieplenia, tynki wewnętrzne i elewacje budynków. Nasze prace elewacyjne wykonujemy zwykle metodą zwaną „lekką mokrą”, a tynki maszynowe często nazywane są przez niektórych „mokrymi” - dla odróżnienia ich od innych metod wykonawstwa. Z naszym zbieranym przez lata doświadczeniem możemy się zatem spokojnie nazwać „specjalistami od mokrej roboty”.